Mõned vastused sageli esitatud küsimustele infrapunakütte kohta

Kas infrapunalained on ohutud?

Infrapunalained on ümbritsenud meid tuhandeid aastaid, pärinedes näiteks päikesest, tulest ja köetud ahjust. Erinevalt UV-, Gamma- ja röntgenkiirgusest, on infrapunalained täiesti ohutud. Mis erinevus on infrapuna- ja tavalisel konvektsioonküttel? Peamine erinevus seisneb selles, et radiaatorid ja õhksoojuspumbad kütavad õhku aga infrapunaküte kütab tahkeid pindasid (seinad, laed, põrandad, mööbel jne)

Lihtne paigaldada nii seinale kui lakke

Kuidas infrapunaküte tervisele mõjub?

Kuna infrapunaküte ei kasuta õhku soojuse edastamiseks, siis on väiksem õhuliikumine ja sissehingatavas õhus ei ringle nii palju tolmu ja allergeene. Õhk on ruumis jahedam ja värskem.  Infrapunaküte hoiab seinad kuivad ja niiskuse seintest eemal välistades hallituse tekke. Soojendades tahkeid pindasid ruumis on temperatuur ühtlane nii põrandal kui lae all. Konvektsioonkütet kasutades tõuseb soe õhk üles ja põrand on külm. Redwell infrapunakütet kasutades on ruumis meeldiv ühtlane soojus ja ei ühtegi külmetavat jalga!

Nutikas küttekeha ja peegel ühes tootes

Kui palju infrapunakütte kasutamine maksab?

Kuna infrapunaküte kütab hoonet ja selles olevaid tahkeid pindasid, siis salvestub soojus palju kauem kui õhus. Tänu sellele on ka tuba tuulutades energiakadu märgatavalt väiksem tavapärase küttega võrreldes.  Infrapunaküte kuivatab niisked seinad ja parandab u-arvu väärtust – väheneb soojakadu läbi välisseina. Need tegurid tagavad väiksema energiakulu võrreldes teiste kütteseadmetega.

Kriiditahvel küttekeha pakub lastele rõõmu ja tervislikku soojust

Kui palju maksab infrapunakütte paigaldus?

Redwell kütte paigaldamiseks pole vaja boilerit, torusid ega  laoruumi küttematerjali hoiustamiseks, nii et paigaldus on kiire ja lihtne. Peale selle ei kaasne ka hooldus- ega teeninduskulusid. Teeme rõõmuga Sulle individuaalse pakkumise. Võta meiega ühendust.

Lepi kohtumine kokku.

Tule kohtumisele Redwelli salongi, et saada vastused
oma küsimustele. Lihtne ja kiire võimalus ilma igasuguste kohustusteta.

Asume Suur-Jõe 60, Pärnus. 

Lepi kohtumine kokku info@redwell.ee, et teaksime Sind oodata.

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Suletud

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista