Eelised

Miks just Redwell infrapunaküte?

Redwell infrapuna küttel on palju eeliseid tavapärase kütte ees.

Energiatõhusus, ökonoomsus ja soojusmugavus

Redwell infrapuna küttesüsteemid
Infrapuna küttepaneelid tagavad tervisliku sisekliima, mis ei kuivata limaskesti ega põhjusta naha kuivust.
Lihtne paigaldada just sinna, kus sinu kodus kõige paremini sobib.
Küttepaneelide kaunis välimus pakub silmailu lisaks meeldivale ühtlasele soojusele.
Õigesti valitud küttepaneelid võimaldavad nautida muretut kütet ja säästa energiat
Kõige mõistlikum energiakasutus võrreldes teiste infrapuna küttekehade ja tavapäraste küttesüsteemidega. Kombineerides  fotoelektrilise süsteemiga (päikesepaneelidega) saavutatakse veelgi keskkonnasõbralikum tulemus. Redwell Manufacturi ja Thessalonikis asuva Aristotle Ülikooli  (Aristotle University of Thessaloniki) Soojusülekande ja Keskkonnatehnika Labori koostöös viidi läbi 2010. aastal efektiivsus uuring (Redwell heating comparison survey 2010). Uuring näitas ilmekalt, et Redwell infrapunaküte on ohutu ja energiatõhus kütteviis, mis on hea alternatiiv soojuspumbale.

Nutikas ja mitmekülgne kütteallikas

Lihtne paigaldada just sinna, kus sinu kodus kõige paremini sobib!

Soojus, mis avaldab soodsat mõju

Redwell küttepaneelid eraldavad õrnu ja ohutuid pikalainelisi C-kiiri  (7-15 µm lainepikkus). Infrapunakiirgus kütab soojaks seinad, laed ja sisustuse mitte ruumis olevat õhku. Selline soojus on kasulik inimorganismile tugevdades inimese immuunsussüsteemi. Redwell infrapunakütet kasutades on õhus vähem tolmu ja allergeene, õhuniiskus püsib normis ja välistatud on hallituse moodustumine seintel. 

Immuunsüsteemi tugevdamine

Infrapuna kütteseade eraldab soojust lainepikkusel, mida meie keha loomulikult vastu võtab ja salvestab. See lisasoojus laiendab kapillaare, paraneb keha hapnikuga varustamine ja punaste vereliblede taastumine. Mõlemad on meie keha heaks enesetundeks ja toimimiseks väga olulised. Infrapuna küttest tulenev soojus aitab suurendada ka valgete vereliblede arvu ja see omakorda tugevdab meie immuunsüsteemi. Teatud tingimustel on infrapunasoojus kasulik ka vähihaigetele. Kontsentreeritud infrapunasoojust kasutatakse praegu Euroopas, sealhulgas Saksamaal, Hollandis ja Austrias, teatud vähiravides. "Hüpertermia", mida tuntakse ka kui termoteraapiat, on ravi, mille käigus kehakude puutub kokku kõrge temperatuuriga, et tõsta keha temperatuuri. Vähirakkudele ei meeldi kuumus ja tänu infrapunasoojusele vähirakud nõrgenevad. See muudab nad vastuvõtlikumaks traditsioonilisele kiiritusele ja kemoteraapiatele. Samuti on leitud, et infrapunasoojus aitab depressiooni ja borrelioosi ravis. NB! Termoteraapiat kontrollivad ja teostavad hoolikalt meditsiinitöötajad ning tavaliselt kasutatakse raviks infrapunasauna või kombineeritud lahendusi.

 

Sobitub erinevatesse ruumidesse, valikus nii seinale kui lakke kinnitatavaid ja alusel seisvaid küttekehi

Südame tervis

NASA uuringud on näidanud, et (kauge) infrapunasoojuse kasutamine astronautidel mõjus soodsalt nende kardiovaskulaarsüsteemile ja südame tervisele. Ja kui see on NASA jaoks piisavalt hea, siis on see ka minu jaoks piisavalt hea.

Mayo Clinic ja Ameerika Kardioloogia Kolledži ajakiri ( Journal of the American College of Cardiology) leidsid samuti, et infrapunasoojuse intensiivne kasutamine (infrapunasaunas) parandas oluliselt veresoonte funktsionaalsust diabeetikutel, kõrge kolesteroolitasemega ja suitsetavatel patsientidel.

Vereringe parandamine

Infrapunasoojus laiendab kehas kapillaare, mis parandab oluliselt vereringet. See tähendab, et infrapunakiirguse mõjul suureneb lihaste verevarustus. Paranenud vereringe aitab parandada haavu ja leevendab lihasvalu.

Vähendab liigesevalu ja -jäikust

Ulatuslikud kliinilised uuringud Jaapanis ja USA -s näitasid, et infrapunaraviga „väheneb vananemisega kaasnev jäikus, valud ja valulikkus liigestes”.

Puhtam õhk, vähem allergiaid

Tavalistes küttesüsteemides kasutatakse konvektsioonkütmist, kus soojendatakse õhku. Soe õhk tõuseb ruumis üles, temperatuuride erinevus põranda ja lae vahel on mitu kraadi. Infrapuna kütte puhul on õhk puhtam kuna ei soojendata õhku vaid soojus salvestub pindades. Tänu õhuringluse puudumisele on õhus vähem tolmu ja allergeene. See on eriti kasulik neile, kellel on hingamisraskused ja kes leiavad, et liiga soe ja kuiv õhk raskendab hingamist, kuivatab nahka ning limaskestasid.

Kas infrapuna küte on ohutu?

Kaug -infrapuna küte on 100% ohutu ja seda on kinnitanud arvukad uuringud. Lisaks Austrias ja Saksamaal läbiviidud uuringutele on infrapuna kütet uuritud ka Rootsi riiklik kiirguskaitse instituut. Kuigi Redwell infrapuna kütteseadmed tekitavad samasugust soojust nagu päike, ei eralda paneelid kahjulikke UV -kiiri.

Infrapuna küttel on tervisele mitmeid olulisi eeliseid võrreldes tavapäraste küttelahendustega. Loomulikult ei asenda see tervislikke eluviise, kuid infrapuna kütte kasutamine kodus ja töökohal mitte ainult ei vähenda kulusid, vaid loob tervislikuma sisekliima.

Termostaadiga juhitav

Küttepaneele juhitakse termostaadiga, et säästa energiat ja teha kasutamine mugavaks. Igas ruumis püsib soovitud temperatuur ja tagatud on optimaalne energiakasutus. Kombineerimiseks sobivad kõikide kaubamärkide termostaadid. 

 

Stiilne ja mugav küte!

Lai tootevalik

Redwell kütteseadmete kõrge kvaliteet, kohaldatavus ja muljetavaldav tõhusus eristab neid tavapärastest küttelahendustest.  Nutikas ja lai tootevalik pakub sulle palju võimalusi, et vastata sinu individuaalsetele vajadustele. Kas otsid küttelahendust uuele ehitisele või vajad renoveeritavale majale lisakütet - Redwell küttepaneelide valikust leiad sobiva.
Ole kaval ja kasuta mitme funktsiooniga küttepaneele, näiteks esikus ja vannitoas peegliga küttepaneeli ja köögis või lastetoas musta kriiditahvlit märkmete tegemiseks ja joonistamiseks.


Küttepaneeli valikul arvesta vähemalt 50W/m2 kohta, näiteks 15 ruutmeetrise toa jaoks 800W küttepaneel. Küttepaneel võib olla ka väikese varuga, kui välimuse ja mõõtude poolest rohkem sobib. Termostaat reguleerib küttepaneeli tööd ja liigset energiakulu pole karta.


Aitame rõõmuga valida parima lahenduse ja paigalduskohad. Küsi julgelt nõua ja kirjuta oma soovidest info@redwell.ee või astu läbi meie salongist Pärnus, Suur-Jõe 60.

Austria kvaliteet

Redwell pakub esmaklassilisi lahendusi parima kütte jaoks. Tooted valmistatakse käsitsi Austrias järgides kvaliteedistandardit ja keskkonnasõbralikkust. Redwell`il on kaasaegne tootmisüksus, mis tagab suure tootlikkuse ja pideva tootearengu. Redwell on juhtiv infrapuna kütteseadmete arendaja ja tootja ning ligi 20 aastat rahvusvahelisel turul. 

Teadlikult keskkonnasõbralik
Tootmisel on silmas peetud ökoloogilisi ja majanduslikke kriteeriume. Toodete valmistamisel kasutatakse ainult rohelist energiat, kõik kasutatavad materjalid on tehtud spetsiaalselt Redwell´i küttekehade jaoks ja tagavad parima kvaliteedi. Redwell infrapuna küte loob tervisliku sisekliima sinu kodus, kontoris ja suvemajas. Redwell küte täätab hääletult ja ei vaja hooldust. Kasutades Redwell infrapuna kütet oled teinud nii looduse- kui tervisesõbraliku valiku, mis teenib sind kaua.

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Suletud

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista