Töökindlad ja turvalised küttelahendused, mis rõõmustavad silma

Parim küttelahendus allergikutele!

Redwell küttega püsib õhk puhtam ja ei muutu kuivaks....

Pakume teie elu- ja tööruumidesse tervislikku ja energiasäästlikku soojust.

Turvalised ja efektiivsed infrapuna küttepaneelid igale maitsele!...

Eriline soojus, mis hoolib sinust ja keskkonnast

Redwell infrapuna küttelahendused koju, kontorisse ja suvemajja...

Hästiköetud eluruumides kipub õhk jääma liialt kuivaks. Soojakao vähendamiseks tuulutatakse ruume vähe. Normaalne ja tervislik õhuniiskus eluruumides peaks jääm vahemikku 20-50%. Kaasaegsed hästi köetud hooned ning külm talv koos kuiva välisõhuga viivad mõistliku õhuniiskuse sageli tasakaalust välja.  

Mida siis teha, et ruumis oleks tervislik sisekliima?

 

 

 

Kuiv õhk põhjustab erinevaid terviseprobleeme nagu sügelev, kuiv nahk, ninakinnisus, ninaverejooksud, silmade ärritus ja pisarate vool. Hästiköetud eluruumides muutub õhk liialt kuivaks ja soojakao vähendamiseks tuulutatakse ruume vähe.  Normaalne ja tervislik õhuniiskus eluruumides peab jääma vahemikku 40-60% (relatiivne niiskus on õhus oleva veeauru rõhu ja samal temperatuuril õhku küllastava veeauru rõhu suhe protsentides).Kuiv õhk mõjutab meie tervist ja enesetunnet aasta ringi, sest ka kliimaseadmed muudavad õhu kuivaks ja keerutavad ruumis tolmuosakesi ja allergeene ringi. 

Ka õhu liigne niiskus on arvestatav tubase keskkonna tervisemõjur, sest siis paljunevad rohkesti tolmulestad, mis on sagedased allergia, sh bronhiaalastma põhjustajad. Niiske õhk soodustab ka bakterite ja hallitusseente kasvu, kuigi nende eluks on vajalik pigem niiskuse olemasolu materjalis, millel nad kasvavad. Tavapärase konvektsioonkütte puhul on seinad ja põrandad külmad ja õhk ruumis soe, mis soodustab hallituse arenemist ruumis. Selle asemel, et tegeleda õhu niisutamise ja liigniiskuse eemaldamisega, on mõistlik kasutada küttelahendust, mis tagab tervisliku sisekliima ilma vaevata!

Mida siis teha, et ruumis oleks tervislik sisekliima?

Redwell infrapuna küttelahendus kasutab ära infrapunasoojuse omadust salvestuda tahketes kehades, pindades. Selliselt salvestunud soojus püsib kauem, seinad ja põrandad on soojad ja kuivad ning õhk puhtam. Tänu sellele, et ruumis olevate esemete pinnatemperatuur on kõrgem kui tavapärase kütte puhul, saavutatakse soojusmugavus madalama õhutemperatuuriga ja selline keskkond on inimesele tervislikum ja meeldivam.

Redwelli valikust leiad sobiva küttekeha iga ruumi jaoks.

Aitame valida parima lahenduse ja anname asjatundlikku nõu erinevate infrapuna küttekehade kohta.

Redwelli valikust leiad kauni ja nutika küttekeha iga ruumi jaoks!

Auhinnatud Redwell küttekehi on palju kopeeritud, alati edutult :)

Redwell Manufaktur GmbH on Austria ettevõte, mis on pühendunud esmaklassiliste infrapuna kütteseadmete arendamisele ja tootmisele. Redwell infrapuna küttekehad tekitavad ruumis meeldiva ja tervisliku  sisekliima ning pakuvad silmailu tänu kaunile disainile - REDWELL – parimate infrapuna kütteseadmete kaubamärk.

Interaktiivne
3D ringkäik

Näidismajas on 200 m², kus Redwell küttekehad on peidetud kunstiliste elementide sisse ja sobitatud sisekujundusega. Tule vaata, saa inspiratsiooni ning kujunda küttekehad vastavalt oma soovile!

Sisene majja

3D
ringkäik
näidismajas

Redwell küttesüsteem – kvaliteetne, lihtsalt kohandatav ja mitmekülgne

Infrapuna küttesüsteem

Infrapunakütte suur eelis on energia kokkuhoid. Lisaks lihtne ja paljude võimalustega paigaldus, eluaegne hooldusvaba kasutus ja ilus disain. Küttepaneele saab paigaldada nii seinale kui lakke peidetud kinnitustaldade abil. Redwelli valikust leiad ka alusel või jalgadel küttekehasid, mis eraldi kinnitamist ei vaja. Vajalik ainult pistikupesa olemasolu.


Redwell pakub soojust parimal kujul.
Redwell´i tooted on valmistatud kõrgetele nõudmistele vastavatest keskkonnasõbralikest materjalidest. Neid iseloomustab ökonoomsus, töökindlus ja turvalisus. Mitmekülgsed küttekehad pakuvad lisaväärtust (peegel, kriiditahvel, pilt, käteräti kuivataja jne) ja on ainulaadse disainiga.
Nutikad lahendused pakuvad erinevaid kasutusvõimalusi, et sobituda igasse ruumi.

Redwell küttepaneelid pakuvad meeldivat ja tervislikku soojust stiilselt erinevates ruumides.

Redwell küttekehade valik

Nutikad lahendused, suur valik erineva disainiga tooteid, et leiaksid sobiva vastavalt vajadustele.
Küttepaneelid ka niisketesse ruumidesse!

Redwell infrapunasoojuse eelised

 Redwell infrapunakütte peamised eelised võrreldes teiste infrapuna kütteseadmete ja tavapäraste kütte tehnoloogiatega on:

Energiatõhusus ja säästlikkus

Pole tolmu, pole mustust, pole lõhna

Infrapuna küttelahendus terve maja jaoks 

Redwell infrapuna küttekehad sobivad nii lisakütteks kui ideaalseks põhikütteks teie kodus.

Tervislik soojus,
uudne disain

10
aastat Garantii

Blogi.

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Suletud

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista