Miks paigaldada Redwell infrapuna küte ka suvemajja?

Suvemaja on mõnus koht, kus lõõgastuda ja end töömõtetest välja lülitada. Eestimaa suvi on täis üllatusi ja ilmad on heitlikud –  võib juhtuda, et mõni puhkusenädal on jahedam ja vihmasem. Samuti on hea, kui puhkusevälisel ajal võid kindel olla, et majas ei ole liigset niiskust ja voodiriided ei lähe kopitama.

Redwell infrapuna küttel on palju eeliseid alates sellest, et paigaldamine on väga lihtne. Ei ole vaja mingeid torusid vedada ega läbi seina auke puurida. Infrapunasoojus salvestub ruumi seintes, põrandas ja laes ning ka asjades. Selliselt salvestunud soojus püsib kauem, kui soojaks köetud õhk, samuti on välistatud niiskuse ja hallituse pääsemine majja kuna seinad ja põrandad on soojad. Võrreldes tavalise elektriradiaatori või õhksoojuspumbaga on energiakulu 30% väiksem!

Redwell küttepaneelid on väga kompaktsed ja sobituvad kenasti interjööri. Lisaks on võimalik valida mitme funktsiooniga küttepaneel, näiteks ruumis, kus peeglit on vaja, saab kasutada peegliga küttepaneeli, ruumi kaunistamiseks võib kasutada pildiga küttepaneeli. Teisalt on võimalik kinnitada küttepaneel lakke, kus see minimaalselt silma torkab aga efektiivselt ühtlast temperatuuri hoiab. Redwell infrapuna küte sobib suvamajja kuna selle kasutamine on ülilihtne, lihtsalt paigalda, seadista termostaat soovitud temperatuurile ja kõik. Edaspidi reguleerib termostaat küttepaneeli tööd vastavalt temperatuurile. Kui päike kütab maja soojaks, siis küttepaneel ei tööta, kui tekib tuju kaminat kütta, siis lülitab termostaat samuti küttepaneeli välja ja mingit lisakulu ei teki.

Redwell küte hoiab puhkusevälisel ajal majas mõnusat sisekliimat, et ka ootamatult suvilasse sõites ootaks alati hubane eluruum teid ees.

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Suletud

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista